سقف کاذب

تاریخچه و سابقه فعالیت

محصولات صداگیر با برخورداری از پیشرفته ترین روش های علمی این صنعت ، كه حاصل تجربیات چندین ساله متخصصین سوئیسی و آلمانی است ، مطابق با استاندارد اتحادیه اروپا EN12859:2001وآخرین روش متداول در دنیای صنعتی بوسیله متخصصین و كارگران با تجربه شركت تولیدی صداگیر در ایران تولید وعرضه می گردد. شركت صداگیر از بدو تاسیس هدف و اساس فعالیت خود را كیفیت بالا و رعایت استاندارد تعیین شده قرار داده است و كماكان آن را با دقت اجرا می نماید ، همچنین تحولات این صنعت را در دنیا پیگیری كرده و با مطالعات و تحقیقات مداوم از آخرین پیشرفت های فنی استفاده می نمایید و با توجه به شرایط متنوع آب و هوای ایران محصولات خود را با بالاترین كیفیت تولید و عرضه می نمایید.  

 

تحقیقات و نوآوری

شركت تولیدی صداگیر با برخورداری از حدود نیم قرن تجربه علمی و عملی در زمینه تولید قطعات پیش ساخته گچی در كشور وبا پشتوانه بخش تحقیقاتی خود توانسته است همگام با سیاست سبك سازی در صنعت ساختمان كشور و با استفاده از آخرین روش متداول در دنیای صنعتی ، تحولی چشمگیر در كیفیت محصولات ایجاد نمایید ، بطوریكه ضمن بالا بردن مقاومت پانل ها وزن آنها را نیز به میزان 30% الی 50% كاهش دهد.

 

محصولات جدید

شركت تولیدی صداگیر به پیروی از سیاست سبك و مقاوم سازی در صنعت ساختمان كشور و هم گام با پیشرفت های علمی كه در دنیای صنعتی در صنعت ساختمان جریان دارد ، اقدام به تحقیقات وسیع در زمینه تولید محصولات جدید كه پاسخگوی این نیاز باشد نموده و حاصل تحقیقات بعمل آمده محصولات جدید است كه بشرح زیر عرضه می گردد.

1. سقف كاذب سبك و مقاوم با سیستم اجرای شبكه نمایان

پانل های طرح اكسپوزه كه در بیش از 20 طرح متنوع تولید وهمراه با خدمات نصب عرضه می گردد دارای ابعاد استاندارد 600*600 میلیمتر و ضخامت 23میلیمتر و وزن هر متر مربع 7 الی 9 كیلو گرم می باشند ( برای مشاهده طرح ها و آگاهی از نحوه اجرا به صفحات بعدی مراجعه فرمایید) لازم به یادآوری است كه این محصول قابل عرضه با كاربرد های مختلف ، بصورت آكوستیك نسوز و بصورت طرح های تزئیناتی می باشد.

2. سقف كاذب سبك و مقاوم با سیستم اجرایی شبكه پنهان

كلیه طرح هایی كه بصورت اكسپوزه عرضه می شود ، قابل عرضه بصورت شبكه پنهان و در ابعاد استاندارد 625*625 میلیمتر و درضخامت 23 میلیمتر و به وزن 9 الی 12 كیلو برای هر متر مربع و شرایط كاربری مورد اشاره در بالا می باشند . برای آگاهی از نحوه اجرا و نمونه طرح های متنوع به صفحات داخلی مراجعه فرمایید. توضیح اینكه كلیه طرح های قدیم با سیستم اجرایی شبكه پنهان و بصورت عادی با وزن مخصوص 12 الی 16 كیلو گرم برای هر متر مربع كماكان قابل عرضه می باشد.

نحوه اجرا و مشخصات شبكه بندی سقف های كاذب :

شبكه بندی سقف كاذب با استفاده از سپری اختصاصی و نبشی آلمینیوم + تسمه + رابط + مفتول گالوانیزه و میخ و چاشنی و دیگر اتصالات ایجاد می گردد و سپس پانل ها در داخل شبكه نصب می شوند. سقف كاذب صداگیراز مزایا و محسنات قابل توجهی برخوردار است از جمله این كه امكان دسترسی به تاسیسات زیر سقف اصلی را در هرنقطه از سقف فراهم می نماید بدین صورت كه بدون خرابكاری سقف پانل ها به تنهایی قابل برداشت و نصب مجدد می باشند و از لحاظ ایمنی در مقابل زلزله و لرزش های ساختمان پانل ها به طریقی طراحی شده است كه محل كافی برای بازی شبكه به صورت افقی و عمودی در نظرگرفته شده است و در چهل و چند سالی كه این محصول در سطح كشور مورد استفاده قرار گرفته است عملكرد سقف در مقابل زلزله و لرزش ها طبق پیش بینی ها بوده و مشكلی ایجاد نكرده است .


برای کسب اطلاعات از سقف کاذب با شبکه بندی پنهان اینجا را کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات از سقف کاذب با شبکه بندی پنهان اینجا را کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات از سقف کاذب با شبکه بندی نمایان اینجا را کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات از سقف کاذب با شبکه بندی نمایان اینجا را کلیک کنید.

Design by: ramin saffariرامین صفاری

وبلاگ رامین صفاریramin saffari`s blog