اطلاعات فنی و طریقه نصب سقف کاذب سبک با شبکه بندی سیستم پنهان

محصولات صداگیر در سراسر ایران از جنوب کشور در جزایر وبنادر خلیج فارس تا سواحل دریای خزر در شمال  و از شرق کشور در سیستان بلوچستان و خراسان تا غرب کشور در آذربیجان و کرمانشاهآزمایش خود را با سربلندی پشت سر گذاشته و ثابت کرده که محصولی است قابل اطمینان برای مصرف در هر نوع آبو هوا، به منظور رفاه هر چه بیشتر مشتریان محترم و رغایت کامل اصول فنی و اجرایی صحیح عملیات نصب، شرکت تولیدی صدا گیر گروه های ورزیده و با تجربه را آماده کرده است تا بتوانندعملیات نصب سقف های کاذب و دیوار گچی را طبق اصول فنی و استاندارد این صنعت ارائه نمایند.
متخصصین شرکت تولیدی صداگیر آماده ارائه همه گونه اطلاعات در زمینه فروش و خدمات نصب و سایر آگاهی های لازم در زمینه مصرف محصولات بوده و در کوتاه ترین زمان همراه با معرفی نام معتبر از جانب  شرکت در خدمت مشتریان محترم خواهند بود.

نوع پروفیل آلومینیومی و اتصالات و نحوه شبکه بندی و طریقه قرار دادن پانل گچی را در تصویر زیرین ملاحظه می فرمائید    

آکوستیکهای نسوز صداگیر مناسب ترین عایق صوتی

 

سقف پوش های پیش ساخته صداگیر با برخورداری از امتیاز موسسه گارتنمن سوئیس وآلمان و طبق استاندارد اتحادیه اروپا E N 12859:2 0 0 1  و در ابعاد 600*600 و625*625 میلیمتر و در ضخامت 23 الی 55 میلیمتر تولید و عرضه می گردد. در سیستم اجرای شبکه پنهان در دو سمت پانل ها جا سازس مخصوصی به صورت گام و زبانه تعبیه شده است که سپری در داخل آنقرار می گیرد و از جهت افقی و عمودی محل بازی خنثی شدن لرزش و زلزله در نظر گرفته شده است. عملکرد این سیستم اجرائی در سال های گذشته نتیجه بسیار درخشانی داشته و زلزله های چندین ساله و بمباران های زمان جنگ هیچگونه اثر تخریبی بر روی سقف های صداگیر نداشته و آزمایش خود را با سر بلندی پشت سر گذاشته است.

*وزن هر متر مربع سقف پیش ساخته صداگیر از نوع سبک 9 الی 11 کیلو بصورت عادی با زیر سازی آلومینیومی آن 6 الی 25 کیلو گرم می باشد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید کاتالوگ سقف کاذب را از اینجا دانلود کنید


Design by: ramin saffariرامین صفاری

وبلاگ رامین صفاریramin saffari`s blog